• 4F GOGLE NARCIARSKIE SNOWBOARDOWE LUSTRZANKI S3 POLARYZACJA WYMIENNE SZYBY

Symbol: 18223283240
299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 11
Odbiór osobisty 0
Pocztex (Odbiór w punkcie) 11
Pocztex Kurier 12
Kurier DPD 15
Orlen Paczka 15
Pocztex Kurier (Pobranie) 18
Kurier DPD (Pobranie) 19
Paczkomaty InPost 19
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 734463774

Zostaw telefon
image

Gogle narciarsko-snowboardowe 4F

  • Marka/model: 4F AW25-GOGU065
  • Kolor paska: Fioletoey
  • Kategoria filtra: S3
  • Podwójna szyba
  • Soczewka: Multibarwna, lustrzana, cylindryczna
  • System wymiennych szyb (magnetyczne)
  • POLARYZACJA
  • Ochrona przed parowaniem
  • Powłoka antyzadrapaniowa
  • Trójwarstwowa welurowa pianka
  • Filtr: Uv400
  • Woreczek ochronny
  • Ściereczka w zestawie
  • Opakowanie: Twarde pudełko "case"

O marce:

image

Firma 4F jest czołową polską firmą, produkującą wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe Oferta 4F łączy nowoczesną odzież sportową do biegania, treningu lub trekkingu z codzienną modą sportową oraz pełną gamą odzieży plażowej i akcesoriów. Jako część firmy produkującej odzież sportową od 25 lat, 4F to globalna marka działająca na całym świecie w 50 krajach, na 5 kontynentach. Doświadczenie i współpraca ze sportowcami zapewniają najlepsze wyniki na siłowni, podczas biegu i wszelkich innych codziennych czynności. Wskazówki sportowców różnych dyscyplin, z którymi firma regularnie współpracuje, opinie klientów, a także własne doświadczenia pozwalają tworzyć wyjątkowe sportowe kolekcje - na każdy sezon i okazję. Firma 4F od lat współpracuje z Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Polskim Związkiem Biatlonowym, a także z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki.

Ambasadorami marki 4F są m.in. Robert i Anna Lewandowscy, Wilfredo Leon, Łukasz Kubot oraz wielu innych sportowców.

OPIS:

Gogle narciarskie z multibarwną powłoką i filtrem S3 – ochrona oczu i lepszy kontrast na stoku

Zadbaj o wyraźne widzenie i ochronę oczu w każdych warunkach. Te gogle narciarskie z multibarwną powłoką Gradient Color Coating skutecznie redukują ilość światła docierającego do oczu i poprawiają komfort widzenia przy silnym słońcu. Filtr S3 gwarantuje doskonałą ochronę w warunkach dużego nasłonecznienia.

Powłoka polaryzacyjna zwiększa kontrast i eliminuje odblaski, dzięki czemu lepiej widzisz nierówności terenu. Podwójne soczewki wzmacniają izolację termiczną i trwałość gogli, a powłoka przeciwmgielna zapobiega parowaniu przy zmianach temperatury. Filtr UV400 skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA, UVB i UVC, a powłoka antyzadrapaniowa zabezpiecza soczewki przed rysami. Otwory wentylacyjne z wyściółką dbają o cyrkulację powietrza i komfort w trakcie jazdy.

Trójwarstwowa pianka welurowa dopasowuje się do twarzy, zapewniając wygodę i ochronę przed wiatrem oraz śniegiem. Regulowany pasek z silikonem utrzymuje gogle stabilnie na kasku, a wymienna szybka pozwala dopasować je do zmiennych warunków na stoku. W zestawie znajduje się etui i ściereczka ułatwiające pielęgnację. Zgodność z normą EN ISO 18527-1:2022 potwierdza bezpieczeństwo i wysoką jakość wykonania.

Gogle posiadają system wymiennych szyb (magnetyczne szyby) dzięki czemu zmiana na inną szybę zajmuje kilka sekund ! Wymienne szyby dostępne są na innych naszych aukcjach oraz na stronie producenta.

Wymiary gogli:

Gogle przeznaczone dla dorosłych użytkowników

image

TECHNOLOGIE:

image

Pełny filtr ochronny UV400 chroni przed promieniowaniem ultrafioletowym (UVA, UVB, UVC)

ZDJĘCIA:

image
image
image

W zestawie woreczek ochronny i ściereczka:

image

Gogle zapakowane w oryginalne twarde pudełko typu hard case:

image
Stan:
Nowy
Marka:
4F
Płeć:
kobieta
Kolor:
Fioletowy
Model:
5904501550215
Typ ochrony:
Filtr UV-400 kat. 3
Kod producenta:
5904501550215
Kolor soczewek:
wielokolorowy vario
Stan opakowania:
oryginalne
Certyfikaty zgodności:
CE
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.