-
UVEX GOGLE NARCIARSKIE SKYPER VFM FOTOCHROM S1-S3
























Wysyłka w ciągu | 24h |
Cena przesyłki | 13 |
Dostępność |
Mało
|
Waga | 0.15 kg |
Kod kreskowy | |
EAN | 4043197275789 |
Zamówienie telefoniczne: 734463774
Zostaw telefon |

Gogle narciarsko-snowboardowe UVEX SKYPER VFM
- Marka/model: UVEX SKYPER VFM 55/0/434/2023
- Kraj produkcji: NIEMCY
- FOTOCHROM
- Kategoria filtra: S1-S3 (samoprzyciemniające)
- Kolor ramki: Czarny
- Kolor paska: Czarny
- Kolor soczewki: Czerwona
- Przepuszczalność światła: 8-80%
- Powłoka szkieł: Supravision
- Szyba: Podwójna, cylindryczna, lustrzana
- 100% ochrona przed promieniowaniem UVA, UVB, UVC
- Membrana klimatyczna
- Pojedyncza, welurowa pianka
- Woreczek ochronny
- Opakowanie: kartonowe pudełko
O marce:

UVEX jest firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, założoną w 1926 r. Na początku lat 30 XX wieku marka wyprodukowała swe pierwsze gogle. Z roku na rok producent zwiększał swój asortyment oferując, oprócz gogli, najwyższej, jakości kaski narciarskie i rowerowe, okulary sportowe i lifestyle oraz ochraniacze. Nazwa UVEX jest skrótem od Ultra Violet EXcluded, co oznacza wykluczenie ultrafioletu, a co jest podstawową cechą gogli i okularów marki. Od 1960 marka UVEX jest światowym symbolem, jakości, a niemiecka produkcja dodatkowo podnosi prestiż marki. Fabryki w niemieckim Lederdorn i Obernzell zatrudniają szereg specjalistów, których zadaniem jest nie tylko zaprojektowanie i produkcja asortymentu marki, ale także przeprowadzenie cyklu testów, potwierdzających bezpieczeństwo sprzętu sygnowanego logo UVEX. Szereg rygorystycznych testów jakościowych ma dać gwarancję maksymalnej ochrony życia.
W roku 2010 gogle marki Uvex zostały wyróżnione najbardziej pożądanym tytułem w swej kategorii: „Brand of the Century”. Nagroda umocniła pozycję marki wśród najlepszych I najbardziej rozpoznawanych brandów obecnych na rynku. Rok później praca sztabu ludzi tworzących markę została doceniona przez jury Plus X Award, składającego się ze znanych i niezależnych dziennikarzy oraz osobistości z 25 branż, które przyznało marce tytuł „Najbardziej innowacyjnego Brandu roku 2011”. Przez ostatnie lata marka UVEX potwierdza zasadność przyznanych nagród, zdobywając najbardziej prestiżowe wyróżnienia w konkursach, oceniających zaawansowane technologie i jakość sprzętu narciarskiego.
OPIS:
Gogle o małej oprawce, idealne dla osób o wąskiej twarzy oraz krótkim nosie. Gogle z szybą variomatic, która zmienia poziom przyciemnienia w ciągu kilku chwil w zależności od aktualnie panujących warunków atmosferycznych to absolutny hit wśród miłośników białego szaleństwa. Szyby z technologią variomatic automatycznie dostosowują się do panujących warunków atmosferycznych. Fotochromowa soczewka dopasowuje odcień szkła, przyciemniając się przy słonecznej pogodzie, a rozjaśniając przy słabej widoczności. Atutami modelu są podwójne cylindryczne szyby oraz powłoka Supravision, która zapobiega parowaniu szyby, nie zmieniając przy tym jakości optycznej szkieł. Ze względu na delikatny design, kobiece kolory oraz zdobienia model przeznaczony w szczególności dla kobiet. Sprawdzi się idealnie zarówno podczas jazdy na nartach oraz snowboardzie. Gogle wyprodukowane w Niemczech. Ponadto membrana klimatyczna oraz pojedyncza, welurowa pianka zapewniają wysoki komfort użytkowania.
Wymiary gogli:

TECHNOLOGIE:

Variomatic- Sportowe gogle. dzięki technologii Variomatic automatycznie dostosowują się do światła. Innowacyjna fotochromatyczna technologia dopasowuje swe odcienie do panujących warunków pogodowych oraz do natężenia promieni UV, zapewniając odpowiednie przyciemnienie.


100 % UVA, UVB, AND UVC PROTECTION- Filtry UV zawarte w soczewkach zapewniają 100% ochronę oczu, blokując szkodliwe promieniowanie do 400nm. Wszystkie szyby chronią przed szkodliwymi promieniami UVA, UVB i UVC, zgodnie z nazwą marki: uv-ex = ultraviolet excluded/promieniowanie wykluczone.

SUPRAVISION ®- Chroniąca przed parowaniem powłoka, która nie zmienia jakości optycznej szkieł.

KOMPATYBILNE Z KASKIEM- Specjalna konstrukcja gogli oraz zewnętrznie umiejscowione zaczepy na pasku powodują, że gogle są kompatybilne z kaskiem, co zapewnia komfort i ochronę.

Welurowa, wielowarstwowa pianka zapewnia miękkość i komfort noszenia.
Membrana klimatyczna - wodoszczelna, wiatroszczelna, oddychająca membrana, zatrzymuje wilgoć i śnieg na zewnątrz
ZDJĘCIA:


Gogle zapakowane w kartonowe pudełko:

W zestawie woreczek z mikrofibry służący też jako ściereczka:

Stan | Nowy |
Marka | Uvex |
Kolor dominujący | czarny |
Płeć | chłopiec, dziewczynka, kobieta, mężczyzna |
Model | SKYPER VFM |
Typ ochrony | Filtr UV-400 kat. 1, filtr UV-400 kat. 2, Filtr UV-400 kat. 3 |
Kod producenta | SKYPER VFM |
Kolor soczewek | różowe i czerwone |