159 z 452

KOSZULKA ROWEROWA 4F RKM002

65,00 zł

Wysyłka już od: 13,00 zł

Cena z wysyłką już od: 78,00 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

Podziel się

  • Odśwież

Męska, termoaktywna koszulka rowerowa przeznaczona dla osób wyjątkowo aktywnych. Koszulka posiada wszystkie znaczki oraz wstawki na ramionach odblaskowe zapewniające rowerzyście dobrą widoczność na drodze. Zastosowane w produkcji włókna o podwyższonej charakterystyce higroskopijnej odprowadzają wilgoć na zewnątrz, a ich właściwości termiczne zapewniają mięśniom pracę w optymalnej temperaturze. Konstrukcja zaprojektowana w technologii 3D gwarantuje idealne dopasowanie produktu do sylwetki. Elastyczne materiały w połączeniu z niską wagą zapewniają użytkownikowi pełną swobodę ruchów oraz doskonały komfort. Produkt najlepiej sprawdza się jako pierwsza warstwa odzieży.SPECYFIKACJA:

Materiał : THERMODRY
Skład ateriału : 100% poliester----------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------

Z tyłu koszulki znajduje się kieszonka zasuwana zamkiem i 2 boczne kieszonki np. na bidon.Dzięki płaskim szwom nie odczujemy dyskomfortu jak w przypadku zwykłych koszulek.Z boków koszulki, w miejscach narażonych na większą potliwość zastosowano materiał o większej porowatości- bardziej "oddychalny".U dołu koszulka posiada specjalny silikon uniemożliwiający samoczynne przesuwanie czy podwijanie się koszulki.