3 z 452

KOŁO HULA HOP CHARCOAL MAGNES WĘGLOWY

Normalna cena: 109,99 zł

Special Price 84,99 zł

Wysyłka już od: 13,00 zł

Cena z wysyłką już od: 97,99 zł

Dostępność: W magazynie

Podziel się

  • Odśwież


      Hula Hoop firmy Jinpoli pomaga w bardzo efektowny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Nowość na naszym rynku!!! Specjalnie zaprojektowane kulki z magnesem węglowym podczas ćwiczeń masują oraz rozbijają tkankę tłuszczową w naszym organiźmie niczym masażysta! Zawarte w kulkach masujących magnes i węgiel wydzielają specjalne aniony (jony ujemne), które usuwają szkodliwe minerały z ludzkiego ciała, mają także ogromny wpływ na nasze zdrowie, dobre samopoczucie i uczucie świeżości w całym ciele. UWAGA!! Model Charcoal polecane jest szczególnie początkującym i średniozaawnsowanym użytkownikom.


   

      Aniony to cząsteczki naładowane ujemnie. Oddziaływują one silnie i bardzo pozytywnie na nasze samopoczucie. Występują głównie w powietrzu w najspokojniejszych i najbardziej ożywczych regionach świata, tam gdzie czujemy się rześko i wspaniale. Ich największe natężenie występuje wokół gór, wodospadów, plaż i lasów, a także po burzy. Dzieje się tak za sprawą zjonizowanego powietrza, które łagodzi napięcie, a my czujemy się pełni sił.      Jony ujemne to ujemnie naładowane atomy. Za każdym razem gdy wdychamy powietrze do naszych płuc przedostają się takie cząstki, które rozprowadzane razem z krwią wpływają na pozytywne nastroje człowieka. Jest to ważne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym kiedy większośc osób popada w zły nastrój. Takie właśnie jony emitowane są podczas ćwiczeń naszym hula hopem przez kulki magnesowo-węglowe.     - Materiał: polietylen, nietoksyczne PCV, polipropylen łączony, turmalin,

      - Średnica: 102 cm

      - Wysokość: 6 cm

      - Masa: 1,25 kg

      - Zestaw do montażu: 8 części korpusu, 64 magnesowo-węglowych kulek masujących

      - Zastosowanie środka zatwierdzonego przez FDA

      - Możliwość odjęcia 1 elementu celem zmniejszenia wagi i średnicy do 1kg i 88cm
      Ze względu na silny nacisk wywierany bezpośrednio na mięsnie brzucha i całego ciała, większość użytkowników odczuje ból po upływie dwóch tygodni ćwiczeń. Pamiętaj, by gubić centymetry w talii stopniowo, nie staraj się ćwiczyć zbyt intensywnie. Niektórzy użytkownicy podczas pierwszego użycia przyrządu, przy zaawansowanym trybie masażu, mogą zauważyć lekkie otarcia i skóry i siniaki, dlatego zaleca się nosić odpowiedni strój, który zapobiegnie bezpośredniemu oddziaływaniu na skórę!