4 z 452

HULA HOP WIDE Z PODWÓJNYM MASAŻEM

64,99 zł

Wysyłka już od: 13,00 zł

Cena z wysyłką już od: 77,99 zł

Dostępność: W magazynie

Podziel się

  • Odśwież


      Hula Hoop firmy Jinpoli pomaga w bardzo efektowny sposób zrzucić zbędne kilogramy. Nowość na naszym rynku!!! Specjalnie zaprojektowane kulki z funkcją podwójnego masażu podczas ćwiczeń masują oraz rozbijają tkankę tłuszczową w naszym organiźmie niczym masażysta! Model wide polecany jest osobom początkującym i średniozaawansowanym.


      Specjalnie zaprojektowane miękkie kule masujące wypełnione specjanym żelem, z funkcją podwójnego masażu podczas wykonywania ćwiczeń wywierają nacisk na mięśnie brzucha, pleców, bioder oraz pośladków:
     - Materiał: polietylen, polistyren,

      - Średnica: 102 cm

      - Masa: 1,25 kg

      - Wysokość: 6 cm

      - Zestaw do montażu: 8 części korpusu, 64 kulki masujące

      - Zastosowanie środka zatwierdzonego przez FDA

      - Możliwość odjęcia 1 elementu celem zmniejszenia wagi i średnicy do 1kg i 88cm


      Ze względu na silny nacisk wywierany bezpośrednio na mięsnie brzucha i całego ciała, większość użytkowników odczuje ból po upływie dwóch tygodni ćwiczeń. Pamiętaj, by gubić centymetry w talii stopniowo, nie staraj się ćwiczyć zbyt intensywnie. Pamiętajmy także aby pierwsze treningi wykonywać w grubszym ubraniu, aby nie podrażnić za bardzo naszego ciała. Zwłaszcza gdy nie jest ono przyzwyczajone do intensywnego masażu! Polecamy używanie odpowiednich pasów neoprenowych (dostępnych na ninnych naszych aukcjach).