15 z 15

DAMSKIE SPODNIE NARCIARSKIE BERGSON LUCKY

Normalna cena: 529,00 zł

Special Price 289,00 zł

Wysyłka już od: 13,00 zł

Cena z wysyłką już od: 302,00 zł

Dostępność: W magazynie

* wymagane pola

Podziel się

  • OdświeżZaawansowane technicznie damskie spodnie narciarskie Bergson Lucky ze sprawdzoną membraną Supra-Tex 5000XP dla najbardziej wymagających narciarzy. Charakteryzują się najwyższą jakością wykonania oraz bardzo atrakcyjnym designem. Wykonane z technicznego materiału typu 4-WAY STRETCH o wysokim współczynniku sprężystości. Dzięki niemu spodnie są bardzo wygodne, same dopasowywując się do użytkownika nie krępują żadnych ruchów. Spodnie posiadają regulację w pasie, fartuchy śnieżne, wzmocnienia z Cordury na nogawkach oraz wiele innych rozwiązań. W spodniach zastosowano innowacyjną membranę SUPRATEX SUPERIA o maksymalnych parametrach 5000/5000. Jest to zaawansowana technologicznie elastyczna hydrofobowa membrana o bardzo wysokich parametrach technicznych, pozwalająca w efektywny sposób utrzymać wnętrze w suchości. Dzięki unikalnym właściwością materiał w optymalny sposób zapewnia transport wilgoci na zewnątrz, chroniąc jednocześnie przed zmiennymi warunkami pogodowymi, a elastyczne włókna materiału typu Stretch wpływają na zdecydowaną poprawę komfortu użytkowania. Niska waga dodatkowych warstw oraz efektywny system wentylacji gwarantuje wysoki komfort termiczny. Model zaprojektowany w Niemczech.

CHARAKTERYSTYKA:

Wysokiej jakości narciarskie spodnie Bergson
Wykonane z technicznego wytrzymałego materiału z membraną Supra-Tex 5000XP
Technologia 4-way stretch - materiał jest elastyczny
Podkreślające kobiecą sylwetkę
Oddychające i szybko schnące
Wiatroszczelne i wodoodporne
Elastyczny pas
2 boczne kieszenie na suwak
Profilowane kolana
Szeroki regulowany, elastyczny pas
Wyższy wzmocniony tył
Regulacja szerokości w nogawce za pomocą zamka błyskawicznego.
Dodatkowe wzmocnienia po wewnętrznych stronach nogawek z Cordury
Materiał: 100% Poliester
Produkt oryginalny, zaprojektowany w Niemczech
Kolor czarny

Wymiary podane w tabeli powyżej są wymiarami rzeczywistymi towaru.


Supra-Tex Superia to materiał termoaktywny nowej generacji. Różni się znacznie od tradycyjnych materiałów stosowanych do produkcji odzieży turystycznej i sportowej. Jego wierzchnia warstwa skutecznie zabezpiecza przed wiatrem, deszczem i śniegiem. Wewnętrzna warstwa o mikroporowatej strukturze, umożliwia natomiast szybką i skuteczną transmisję na zewnątrz wilgoci powstałej w skutek wzmożonego wysiłku fizycznego. Supra-Tex Superia posiada wyjątkową zdolność oddychania na poziomie 12 000 g/m2/24h oraz bardzo wysoką wodoszczelność 12 000 mm/m2. Noszenie odzieży uszytej z SUPRA-TEX Superia zapewnia wysokie uczucie komfortu nawet w najgorszych warunkach. Gwarantuje wysoką wodoodporność i wiatroszczelność - zabezpieczy przed silną ulewą, śniegiem i wiatrem. Dzięki wysokim parametrom oddychalności, uchroni przed przegrzaniem i znacznie ograniczy nieprzyjemny efet pocenia się w trakcie wysiłku fizycznego. Zapewni wysoką wytrzymałość na rozdarcia i uszkodzenia.


4 Way Stretch to wysoce rozciągliwy rodzaj materiału o mocnej warstwie zewnętrznej. Dzięki swojej elastyczności i rozciągliwości w 4 kierunkach znacznie zwiększa wygodę i nie krępuje ruchów użytkownika.
Nogawki posiadają zamki z możliwością poszerzenia. Ułatwia to zakładanie spodni na buty narciarskie. Wewnątrz nogawki znajduje się specjalny fartuch śnieżny, zapobiegający przedostawaniu się śniegu pod spodnie:Wewnętrzna część nogawki u dołu wzmocniona została specjalnym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem Cordura:Spodnie posiadają solidne zapięcie na haczyk oraz rzep. Wyższy, wzmacniany tył odpowiednio chroni i zabezpiecza wrażliwe miejsca pleców na przewianie: